В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

ЧАСТЕН ИМОТ, ИЗПОЛЗВАН ЗА СМЕТИЩЕ

Начало
27.06.2022
ID:
1699

Собственикът използва имота като не регламентирано сметище в жилищен квартал, събира всякакъв вид изгнили мебели( дивани, столове, маси, матраци и т.н.), прозорци, тухли и керемиди, около 3 стари автомобила се помещават в обекта. През летния сезон мястото е пълно с плъхове, змии и хлебарки, които плъзват по дворовете на всички ни и създават потенциална опасност за деца и възрастни, и разнасяне на зарази. Моля, община Асеновград да вземе адекватни мерки и да извърши реални проверки. Парцелът е с номер№383, намиращ се зад ул. "Младежка".

Статус:  В процес

Изоставена кола

Начало
26.06.2022
ID:
1696

На улица Искра 33 има изоставен автомобил ,който вече години не е местен и сантиметър. Пречи на живущите и затруднява движението по улицата,моля вземете адекватни мерки този път,това е третия пореден сигнал,който пускам. Март месец бяхте върнали че до 20дни ще е премахнат,е вече е края на Юни и резултат няма!

Статус:  В процес

Некачествено извършено косене

Начало
24.06.2022
ID:
1693

Здравейте, благодаря че общината е включила ул. Иван Вазов в косенето. Улицата беше окосена, но много некачествено. Да, тревата беше окосена, но не беше премахната от самия тротоар по цялата улица, най- вече около завод Асенова Крепост. Тротоара отново е неизползваем, неможе детска количка да мине. Това затруднява предвижването на живущите към централната част на града, а това е единствената ни връзка! Отделно срещу пресечката на ул. Костадин Балтов има израстнала дива смокиня, която е запушила целия тротоар и трябва да се премахне или поне окастри. Моля общината да вземе присърце този проблем, който е важен за желия квартал зад Гарата.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

не поддържана тревна площ в парк

Начало
21.06.2022
ID:
1682

буйна растителност не напръскано против паразити , непочистено

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонт на водопровода и пътя в с. Козаново

Начало
21.06.2022
ID:
1680

Продължение на предишния сигнал от 21.06.2022 Искам да попитам тези, които са взели това решение ако на наше място са техните майки, така ли ще ги оставят? Помисли ли са за хората, които са в неравностойно положение, социално слаби и болни? Те как ще живеят? Могат да плащат таксита? Единият от превозвачите не отказва да влезе до центъра и да улесни хората, но трябва да му се съдейства от местната власт, към момента такава няма. Есента ще има избори, тогава пак ще ни потърсят, за да гласуваме. Каня Ви сами да се уверите какво е положението в селото.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Ремонт на водопровода и пътя в с. Козаново

Начало
21.06.2022
ID:
1678

Уважаеми Дами и Господа, бих искала да Ви, информирам, че от 20 май 2022 до момента и откакто беше прокопан канала за новия водопровод в село Козаново, се упражнява системен транспортен тормоз върху жителите на селото. Всички хора са наясно, че няма как да се ремонтира водопровод и пътя без да се разкопае. Още през февруари 2022 беше ясно, че предстои ремонт на трасето с. Козаново – Дълбок извор. Трябваше да се помисли как да се съчетае придвижването на жителите на селото и извършването на ремонта. В момента всички, които използват обществен транспорт са принудени да ходят километри до бензиностанцията в единия край на селото, други път си плащат, за да бъдат умишлено изоставяни на два километра в средата на нищото. Напредъкът на ВиК е нищожен и няма никакво движение по трасето.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Съседа ни отглежда кози в двора си

Начало
20.06.2022
ID:
1674

Съседа ни Георги Дамянов, отглежда противозаконно 2 кози в двора си. На адрес гр. Асеновград ул.Захари Зограф 11. Миризмата която се носи от тях е покъртителна. Пълно е с бълхи и кърлежи, от които не можем да се изчистим всички съседни къщи. На улицата играят малки Деца, които са нахапани Всекидневно от бълхите! Моля обърнете внимание на проблема!!! ,

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Запушени отводнителни канали

Начало
11.06.2022
ID:
1659

запушени отводнителни канали на улица речна и пропаднала шахта не е възможно никой от общината да не е минавал от там това е третият сигнал който пращам първият е номер 12 12 на 25 .10 2021 вторият е с номер 12 98 на 30 11 2021 сега е месец юни няма никакво движение по въпроса беше ми отговорено че ще се ремонтират и че каналите се почистват периодично което не е вярно искам да знам какво е свършено по въпроса

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Карат като луди от кв.Запад посока Долноводен и обратно!

Начало
09.06.2022
ID:
1657

Карат като луди посока кв.Долнводен и кв.Запад никакъв контрол. В квартала живеят и играят много деца! Майка с количка не може да пресече на спокойствие пътя! Преди да направят новия път посока от кв.Запад към кв.Долноводен имаше легнал полицай и спираше това каране , но след като направиха пътя не възстановиха легналия полицай! МОЛИМ да ни се възстанови легналия полицай преди да се стигни до жертви на деца или майки с бебета!

Статус:  В процес

Общински имоти

Начало
08.06.2022
ID:
1655

Кога ще влезнете във владение на общинските(множествено число)имоти, защото става въпрос за няколко имота и в какъв срок!Уточнявам ви че в района от училище "Кирил и Методи" и от кафе сладкарница "Каризма" посока Горни Воден има няколко имота(общински) които са заградени и се ползват неправомерно! За да не ми отговаряте едно и също направо ще ви посоча и номерата на тези имоти! (99087.38.22)(99087.224.18)(99087.37.92)(99087.238.81)(99087.238.77). Тези имоти се ползват неправомерно и искаме да бъдат освободени и разчистени за обществото а не заградени с огради и катинари като частни!Моля посочете срок!

Статус:  В процес