В процес 47 Приключени 1507

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Шум от селл Коп с.Тополово деннощен

Начало
18.09.2022
ID:
1896

Всеки ден от 8 сутринта до 12-1 вечерта се пие носят си маси столове събират се над 10-15 мъже и пенсионери луят ( като животни ) кракят викат , дори често се бият помежду си, заяждат се с клиентите които преминават или пазаруват псуват ги предлагам им се*с срещу пари и всякакви други глупости , изхвърлят всичко по-земята като сметище е пияни глави пие се постоянно. мястото се намира на селл Коп дори преди 5 минутки си взеха маса от някъде и се настаниха удобно това се случва постоянно няма значение събота неделя или през уикенда е. Преди няколко минутки излязоха някой съседи помолиха за тишина те реагираха с агресия Магазинерката излезе да им почисти боклука те и се заяждат мъжете. Моля да бъде реагирано колкото се може по-скоро. Лека вечер

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Молба за ,,легнал полицай,,

Начало
27.08.2022
ID:
1840

Здравейте, става въпрос за улицата пред ловно рибарското дружество. Имам предложение за направата на един легнал полицай, понеже цяло лято,да не кажа и по цяла нощ слушам, как ниско интелигентната младеж се засилва с колите си- от читалището към стария съвет. Става въпрос за 02:00, 03:00 ч през ноща. Не знам за съседите, но аз почти не издържам вече и много моля да бъдат взети някакви мерки. И понеже няма как постоянно да има физически полиция там, нека бъде направен Един легнал полицай, за да няма как да се развива такава скорост. Благодаря предварително

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Вдигане на шум извън определеното за това време

Начало
03.08.2022
ID:
1788

Според наредбата за опазване и поддържане на обществения ред (Решение № 641/26.10.2016 г.) Чл. 3. т.1 Се забранява създаването по какъвто и да е начин на шум на места в близост до жилищата на гражданите и други обществени места през времето от 22.00 до 06.00 часа, а в жилищните зони и от 14.00 до 16.00 часа; Искам да подам сигнал за вдигане на изключително силен шум на ул. Копринарска (предполагам и на другите в района) при събиране на опадаците от контейнерите на екопак в 4:20ч. сутринта.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Шахта

Начало
29.07.2022
ID:
1776

Здравейте! От години ни тормози шахтата на ул Тодор Каблешков 1, през която минават много коли и събужда много хора, тъй като е отворена. Тъй като има голям блок и магазини, мястото е натоварено и системно минават коли. В годините съм виждала два или три пъти да идват служители и да заваряват шахтата, но много скоро след това тя се отварява. Много моля нещо да се направи по въпроса с тази шахта, тъй като пречи на всички ни. Нека се направи веднъж за винаги както трябва. Благодаря.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

жалба

Начало
20.06.2022
ID:
1676

Моля, да вземете спешни мерки, относно сутрешната молитва, излъчвана от джамията, която е в 5,05 часа, както и вечерната, която е в 23,00 часа. Тъй като и двете са в часовата зона, определена от закона, когато силния шум се тълкува, като нарушаване на обществения ред. В противен случай ще отнеса въпроса към компетентната съдебна институция.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Щети по автомобилите

Начало
15.06.2022
ID:
1667

Здравейте бих искал да подам сигнал за наскоро дошъл в квартала съсед който драска автомобилите които спират до къщата в която живее той, а улицата на която е къщата му е общинска собственост. Това е недопустимо да драскаш колите на хората, защото някой е спрял до къщата ти. преди една година дори бях предупреден да не спирам пред къщата му и след което колата ми беше надраскана не един а два пъти.Моля ви вземете мерки за да не се стига до саморазправа. Хубав ден

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Системно нарушаване на определените "тихи" часове при строително-ремонтни дейности

Начало
09.05.2022
ID:
1586

На посоченият адрес от доста време се извършват строително-ремонтни дейности, като системно се нарушава спокойствието на живущите в близост през часовете от 14:00 до 16:00ч. Доста нагло, вече не се търпи – бормашини, циркуляри, какво ли не... Съгласнo чл.3, т.19 от Наредба за опазване и поддържане на обществения ред, чистотата, строителството и околната среда на територията на Община Асеновград се забранява извършването на дейности от битов и стопански характер в жилищните сгради и в близост до тях, с които се нарушава спокойствието на живущите, между 14.00 и 16.00 часа и между 22.00 и 8.00 часа в делничните дни и между 14.00 и 16.00 часа и между 21.00 и 9.00 часа в празничните и почивните дни, с изключение на дейностите по организирано събиране и извозване на битови отпадъци.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

наличие на движими вещи собственост на Общината в частен имот

Начало
11.04.2022
ID:
1550

На 11.04.22г. съм известен, че сигнал №1492 е приключен. Твърдя, че лицето Гинка Шенкова няма собственост в имота и се явява чужд човек, който е донесъл чужди движими вещи /собственост на Община Асеновград/ и ги е поставил в обща част без съгласието на съсобствениците на имота, коета е констатирано от дошлите служители на проверка на място. Настоявам Община Асеновград да си прибере движимите вещи нейна собственост от частният поземлен имот КИ№ 00702 .513.76 с адм. адрес Ул. Атанас Свещаров №21.

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

сладкарница Нико

Начало
02.12.2021
ID:
1305

Постоянно има коли на хора, посещаващи сладкарницата. Викам 112 и записват номерата, но полицаите са подкупни и не пишат фишове. Подкупни- постоянно нагъват безплатни торти и кафета в работно време от сладкарницата. имам достатъчно доказателства за това. хората които спират неправомерно са нахални и безочливи, защото на тази улица има знак за забранен престой или паркиране!

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Шум в малките часове.

Начало
13.10.2021
ID:
1200

Здравейте.Ние живущите в блокове на ул Лозница N1/N2, ул Книжна фабрика N3/N4 постоянно сме подложени на шумов тормоз през малките часове на вечерта от магазин 'Кауфланд'.Всяка сутрин около 04.30-05.00 ч а често и много по рано пристигат; тирове;,които включват агрегати и вдигат шум. Около 05.00 започва товаро - разтоварна дейност със силен шум.Съгласно Наредбата на Общ. Асеновград ,1Глава Чл 2 т 2и3 ;Глава 2Чл 3 т 3, Чл16 т1 ---ТОВА Е ЗАБРАНЕНО. Пращали сме сигнал до централата на Кауфланд и сме разговаряли с кварталния Инспектор, който ни е съдействал но резултата е временен.Молим за вашето съдействие.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител