В процес 73 Приключени 839

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

не почистено

Начало
24.03.2021
ID:
723

почистете

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Снегопочистване

Начало
15.02.2021
ID:
654

Добър ден, бих желала да знам ние данъкоплатците от квартал "Изток" живеещи в блоковете, молебен ли трябва да направим, за да бъдат почистени и опесачени улиците, смятам че е срамно само главните улици и булеварди да бъдат почистени, един тротоар нямаше вчера почистен освен там където има търговски обекти. Браво на общината за пореден път, недобре свършена работа

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Сигнал за непочистен сняг пред магазин Хранителни стоки

Начало
14.02.2021
ID:
653

Не почистен сняг на площат Трякия ул: Свобода пред магазин за Хранителни стоки в село Козаново

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Снегопочистване

Начало
14.02.2021
ID:
652

Здравейте, Улицата, на която живеем Сливов дол не е почистена изобщо и няма как да си стигнем с колата до жилището. Според мен не е редно тъй като хора живеят не само на главните улици, а и не е нещо ненормално да завали сняг. Утре трябва да идем на работа на училище, а не знаем дали ще можем да излезем с колата( ако изобщо я приберем до нас, защото в момента е спряна някъде си).

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител