В процес 39 Приключени 1325

Списък с всички подадени сигнали в община Асеновград

Филтър за сигнали

Моля за бърза реакция

Начало
01.06.2022
ID:
1641

Има проблем със светофара пред училище "Петко Каравелов". Децата, желаещи да пресичат не могат да "извикат" зелена светлина от страната на училището. Липсва бутона и се виждат само жици. Надявам се на бързо отстраняване на проблема. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Неизправност в светофарната уредба

Начало
26.05.2022
ID:
1629

Добър ден! Светофара на кв. Зъбчето посока Център - с. Болярци се нуждае от ремонт. Козерката на червената светлина липсва и при слънчево време не се вижда добре, поради което много шофьори минават на червено. Също така светлинната индикация за пешеходците не се вижда добре. Благодаря!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещ светофар

Начало
11.05.2022
ID:
1592

Този светофар доста често не работи!Как да научим децата си да пресичат правилно,след като през седмица той не работи,да не говорим за тези които ходят сами на училище!

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Не работещо копче на светофар

Начало
11.05.2022
ID:
1590

Копчетата на светофара не работят . Всеки ден от там се прибират/отиват много деца ,които учат в училище "Ангел Кънчев " и е доста опасно с не работещ светофар. Надявам се да се вземат бързи мерки преди да е станал някакъв инцидент .

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Повредена светофарна уредба до училище

Начало
10.02.2022
ID:
1453

Здравейте, моля да се направи спешен ремонт на посочения светофар. Ежедневно от сутрин до вечер там пресичат много деца, ученици от училище Ангел Кънчев. Проблема вече е от няколко месеца и не предприемате никакви действия! Надявам се, че няма да чакате докато се случи някой инцидент! Благодаря предварително за предстоящата Ви намеса!

Статус:  Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

Неработещ секундарник на светофар

Начало
13.01.2022
ID:
1375

Секундарникът на световафа до сладкарница "Нико", посока център не работи повече от половин година.

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Не работи пешеходния светофар до ОУ"Петко Каравелов"!

Начало
16.09.2021
ID:
1129

Не работи пешеходния светофар до ОУ"Петко Каравелов"!

Статус:  Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

Липсващи елементи от светофарна уредба

Начало
03.09.2021
ID:
1109

От Светофарната уредба липсва показателя отнасящ се за пешеходците ( показва колко минути остават до и за преминаване ), както и звуковия сигнал. Светофара се намира на кръстовището на Ул. Цар Иван Асен 2 и ул. Княз Борис 1 от "Зъбчето" към блока.

Статус:  Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

Повреден светофар на зъбчето

Начало
19.08.2021
ID:
1082

От една седмица, не работи светофар, дори липсва

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

Счупен светофар

Начало
12.08.2021
ID:
1066

Светлината сигнализация за пешеходци я няма ,както и брояча за автомобилите не работи

Статус:  Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител