В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №992

Закрит светофар

Начало
17.07.2021
ID:
992

Неработещ светофар

Подаден от: Цветелина Марчина

Място/адрес: Сливница 16

Описание: Светофара е закрит от липата и не се вижда .


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.08.202116:20
    Уважаема г-жо Марчина, след повторен оглед на експерти се установи, че в близост до светофара в кв. "Зъбчето" няма дърво от вида Липа, което да пречи на видимостта. При отсечката на ул. “Цар Иван Асен II“ до светофара се намира 1 бр. липа, което не пречи на видимостта на светофара. Във връзка с горното, дървото няма да бъде окастрено.
  • 19.07.202116:47
    Уважаема г-жо Марчина, пространството около светофара ще бъде почистено, с цел видимостта му.
  • 19.07.202109:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали