В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №991

Премахване на израстъъци и клони от липа

Начало
16.07.2021
ID:
991

Друго

Място/адрес: ул. "Неофит Рилски" № 1

Описание: На ул. " Неофит Рилски" № 1, на тротоара, около стеблото на липата, има много израстъци и клони от липата. Те пречат на видимостта и създават предпоставки за пътно-транспортни произшествия. Настояваме израстъците и клоните от липата да бъдат премахнати.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител