В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №99

Бездомни кучета

Начало
16.03.2020
ID:
99

Друго

Подаден от: Димитър

Място/адрес: Асеновград парка до пазара

Описание: Глутница кучета ме нападнаха в 6:30 сутринта,разкъсаха ми дрехите.Надявам се да вземете мерки.Две големи бели кучета и две по-малки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 23.03.202016:16
    Здравейте! Отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград Ви уведомява, че при следваща акция по улов на безстопанствени кучета, районът около парка до пазара ще бъде обходен и всички агресивни безстопанствени кучета ще бъдат уловени и настанени в приют, спазвайки разпоредбите на чл.46 и чл.51 от Закона за защита на животните.
  • 16.03.202008:47
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали