В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №987

Чистотата в парка на бул. "България"

Начало
16.07.2021
ID:
987

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мария Драганова

Място/адрес: бул. „България“ 46, 4230 Асеновград, България

Описание: Чистотата на парка на бул. "България" е в трагично състояние. Има бурени по алеите, боклуци под пейките и пръст. Съвестните граждани, които почистване след себе си молим за незабавно почистване на този парк, тъй като там се събират по пейките хора, които отказват да почистват след себе си и оставят боклуци. По алеите са разпръснати камъни, пръст и са израснали бурени, които трябва да се отстранят от община Асеновград, която е стопанин на този парк. Молим за незабавно действия.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 29.07.202108:40
    Уважаема г-жо Драганова, уведомяваме Ви, че паркът на бул. "България" е почистен.
  • 19.07.202116:52
    Уважаема г-жо Драганова, в алеята се извършваха дейности по изграждане на поливна система. Поради тази причина паркът е в това състояние. Ще бъде окосено, бурените - почистени и възстановен добрият облик на парковото пространство. Относно чистотата му, същият се почиства ежедневно от работници по чл.12 от ППЗСП.
  • 16.07.202114:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали