В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №986

пропаднал асфалт

Начало
16.07.2021
ID:
986

Опасна улична дупка

Подаден от: Маргарита

Място/адрес: ул. Съединение № 74

Описание: На ул. Съединение № 74 е пропаднал асфалта до шахтата. Има опасност някой гражданин да заклещи крака си.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 03.06.202216:44
    Здравейте, уведомяваме Ви, че до 10 юни шахтата ще бъде почистена и отпушена. След, което предстои извършване на ремонт на бетоновата основа, а до 30 юни ще бъде напарвена и монтирана металната решетка.
  • 16.07.202113:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали