В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №983

коте

Начало
15.07.2021
ID:
983

Друго

Подаден от: м

Място/адрес: пл. Академик Николай Хайтов 3А

Описание: Изплашено коте скача от стълбите в дупка до прозорците, Мяука и трепери цялото, не можем да го хванем. Моля да го извадите. пл. Николай Хайтов 3А


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.07.202116:46
    Извършена е проверка на място, на 15.07.21 г., в 16:10 часа. Сигналът бъше препратен към РСПБЗН – Асеновград за оказване на помощ за сваляне на бедстващото коте. Котето е свалено и е на безопасно място.
  • 15.07.202114:13
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали