В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №979

Много дупки ,които трябва спешно да се запълнят, ако се чака пътя да се довърши то колите ни ще се амортизират

Начало
13.07.2021
ID:
979

Друго

Място/адрес: Асеновград и Тополово

Описание: Много опасни дупки


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.07.202114:40
    Г-н Емин, уведомяваме Ви, че посоченият пътен участък е част от републиканската пътна мрежа, чиито поддържане и ремонт спада към Областно пътно управление (ОПУ) - Пловдив. Сигналът Ви е препратен към ОПУ.
  • 14.07.202109:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали