В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №976

Спукана траба на отпадни води

Начало
13.07.2021
ID:
976

Теч на вода

Подаден от: Лиляна Костадинова

Място/адрес: Гр. Асеновград ул Отон Иванов 28

Описание: Спукана траба под стълбите на ул Отон Иванов 24 към ул. Гонда вода.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител