В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №974

Опасна улична дупка

Начало
12.07.2021
ID:
974

Опасна улична дупка

Подаден от: Райна Василева

Място/адрес: ул. „Славянска“ 21, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След ремонт на ВИК на 18.06 ,дупката изкопана от тях все още не е запълнена. Моля, вземете необходимите мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител