В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №971

Теч на обратна вода от един месец

Начало
11.07.2021
ID:
971

Теч на вода

Подаден от: Анастасия Христева

Място/адрес: Отон Иванов 20

Описание: От един месец теч на фекални води от ул. "Отон Иванов" 20 по ул. "Панаайот Сребров" достига до ул. "Христо Ботев" . Този теч тормози жителите на цял асеновградски квартал. ВиК не предприема мерки за отстраняването му. Замаскирането на проблема от тяхна страна не помага. Трябва ли в града да плъзнат страшни инфекциозни болести?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител