В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №970

Опасно дърво

Начало
11.07.2021
ID:
970

Паднало дърво

Място/адрес: ул. „Оборище“ 90, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Дървото е обрасло неконтролируемо и влиза в границите на имота. Освен това, руши покъщнината и е опасно близо до електрическата външна мрежа. Дървото трябва да се окастри незабавно, тъй като не е поддържано.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител