В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №97

зает тротоар

Начало
13.03.2020
ID:
97

Друго

Подаден от: Радка Ванова

Място/адрес: ул Георги Ангелов №6

Описание: Тротоара пред този номер е зает със стоки от магазина и няма място за преминаване на пешеходците!Другата част е с разрушени плочки от паркирали коли,моля за вземане на мерки да се освободи и ползва от пешеходците.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.04.202013:27
    Уважаема г-жо Ванова, извършена е проверка по Вашия сигнал. Установено е, че има достатъчно място за преминаване на пешеходците.
  • 16.03.202008:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 16.03.202008:45
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали