В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №969

Неасфалтиран изкоп

Начало
11.07.2021
ID:
969

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. „Оборище“ 90, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: След ремонт на уличната водопроводна мрежа от ВИК през месец Май, дупката беше запълнена и неизравнена. От тогава, изкопа стои в същото състояние, неизравнен, неасфалтиран и тротоарните плочки не на мястото си. Това е също пред входната врата на имот, което затруднява пълноценнто изполване на входа.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител