В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №965

Пропаднал тротоар

Начало
09.07.2021
ID:
965

Опасна улична дупка

Подаден от: Петко Хаджиатанасов

Място/адрес: ул.Славянска №1 вх.Б

Описание: На гърба на блока на ул.Славянска №1 вх.Б са пропаднали тротоарните плочки и се е образувала яма с дълбочина около 1 метър. В следствие на това мазетата на блока при валежи се пълнят с вода, което подкопава и основите на блока , съществува и опасност от инцидент. Моля за бърза и адекватна намеса от страна на компетентните органи.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.06.202216:52
    Предвид всички сигнали за компрометирани тротоарни настилки Ви информираме, че всички се събират и систематизират в списъци за извършване на текущ ремонт на уличната мрежа в гр. Асеновград. При извършените огледи на място и за посрещане на нуждите за нормална проходимост, считаме, че е необходимо всеки един участък да бъде отремонтиран с по-голяма квадратура именно с цел трайно решаване на проблема компрометирания участък. Предвид горното Ви уведомяваме, че при следващи текущи ремонти ще имаме предвид участъка от тротоарната мрежа описан в сигналът Ви.
  • 09.07.202115:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали