В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №96

Невъзможно преминаване

Начало
12.03.2020
ID:
96

Друго

Място/адрес: Тракия - блок 176 а

Описание: Точно до хотел Елеганс има строеж по който се работи от няколко месеца а ълтернативкия “път” който са предоставили след като са окупирали целия тротоар са 5-6 хвърлени дъски в калта по които виждам как майки с колички и пенсионери се мъчат да преминат.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 16.04.202013:14
    Уважаеми г-н Кузнецов, извършена е проверка по Вашия сигнал. За обекта има издадено разрешително за строеж и е платена таксата за строителни отпадъци. Тротоарът ще бъде освободен след приключване на ремонтните дейности.
  • 16.03.202008:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали