В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №951

Глутница бездомни кучета

Начало
06.07.2021
ID:
951

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Асеновград, ул. Славянска N1, вх, А, ап3

Описание: Моля да се вземат мерки срещу глутница улични кучета в района на бензиностанция Шел и денонощен магазин Суров отсреща. Глутницата е от над 10 кучета, които са агресивни и нападат коли и хора, особено в ранните сутрешни часове. Дъщеря ми днес е била преследвана от тях. Моля молбата ми да бъде удовлетворена.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител