В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №945

До кога с това безобразие?

Начало
04.07.2021
ID:
945

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Георгиев

Място/адрес: ул. „Атанас Мишев“ 22, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Изхвърлят се стройтелни отпадъци и битови уреди


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 14.07.202116:31
    Уважаеми г-н Георгиев, Община Асеновград почиства периодично нерегламентирано изхвърлените отпадъци на описания от Вас адрес. Всички те са изхвърлени от недобросъвестни граждани. Ще бъдат извършени периодични проверки за нарушители.
  • 06.07.202115:48
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали