В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №944

Обезопасяване на счупено дърво

Начало
03.07.2021
ID:
944

Паднало дърво

Подаден от: Румяна Караджова

Място/адрес: кв.Запад, след кафе Хелиос

Описание: Опасност от падане на дърво върху тротоара и пътно платно


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител