В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №94

Опасна площадка

Начало
12.03.2020
ID:
94

Опасна детска площадка

Подаден от: Миглена Алексова

Място/адрес: ул. „Свети Георги“ 17, 4230 кв. Свети Георги, Асеновград, България

Описание: Площадката е мръсна и опасна за деца. Липсва част от настилката и децата се спъват. Катерушката е със изгнили и липсващи дъски. Парапетите са счупени. Площадката е опасна и негодна за игра!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.04.202011:16
    Уважаема г-жо Алексова, към момента всички детски площадки са заградени със сигнална лента и не се ползват. Уведомяваме Ви, че има сключен договор за извършване на ремонтни дейности по детските площадки и съоръжения.
  • 16.03.202008:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали