В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №934

Сметосъбиране график с. Златовръх

Начало
01.07.2021
ID:
934

Въпрос

Място/адрес: ул. Георги Бенковски, 4264 Златовръх, България

Описание: Бих желал да рязбера, в кои дни и колко пъти в месеца се извършва сметосъбирането в с. ЗЛАТОВРЪХ.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 14.07.202116:40
    Уважаеми г-н Недевски, уведомаваме Ви, че Община Асеновград има сключен договор с дружество, което осъществява сметосъбирането и сметоизвозването на битовите отпадъци по населените места в общината. Организирането на сметосъбирането и сметоизвозването се осъществява съобразно финансовите средства в План-сметка „Чистота“ за с. Златовръх. Битовите отпадъци се извозват редовно веднъж месечно и през месеците април, май, юни, юли, август и септември два пъти месечно.
  • 02.07.202111:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали