В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №923

ОТНОСНО ОТПАДЪЦИ

Начало
25.06.2021
ID:
923

Отпадъци/почистване

Подаден от: РУМЯНА НИКОЛОВА

Място/адрес: ГОРНИ ВОДЕН СРЕЩУ ХОТЕЛ ЧИФЛИКА/БИВШЕТО ТКЗС/

Описание: За пореден път подавам сигнал,че кошът ни е без дъно.Съответно нямаме къде да изхвърляме отпадъците.Тъй като такса смет ни е доста солидна сума,ще потърся правата си на по-висока инстанция!Това безобразие продължава 2 месеца!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител