В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №919

Беседка

Начало
23.06.2021
ID:
919

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: ул. „Лозница“ 5Е, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Беседката до блок 108кв."Запад" се е превърнала в място за събиране на младежи от тинейджърска възраст , които употребяват алкохол цигари и марихуана. Събиранията се случват ежедневно и са до късно през ноща съпроводени със слушане на силна музика . Не се спазват и законовите часове по наредбите за шума. Регулярно има и крещене и викане . Събиранията започват от обяд. Моля да се обмисли преместването или премахването на беседката в по отдалечен от жилищата на околните район или да се вземат мерки тормоза да приключи.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител