В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №918

ремонт ВиК

Начало
23.06.2021
ID:
918

Теч на вода

Място/адрес: ул. „Клокотница“ 1, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На 18.04.21г. имаше теч на вода пред блока на ул.Клокотница 1 вх.В към днешна дата още не е поправен тротоара след ремонта от ВиК. Преди месец подадохме сигнал в дружеството обещаха, че ще го поправят и все още стои така разкопано.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител