В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №916

БЕЗСТОПАНСТВЕНИ КУЧЕТА НА ЖП ГАРА АСЕНОВГРАД

Начало
23.06.2021
ID:
916

Безстопанствени кучета

Място/адрес: Асеновград, 4230 Асеновград, България

Описание: Моля да се вземат мерки във връзка с безстопанствените кучета около ЖП гарата и автогарата в Асеновград. Не знам дали кучетата са маркирани, но това няма никакво значение при положение, че постоянно притесняват децата, учещи и пътуващи до Пловдив.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.06.202116:19
    Уважаема г-жо Чакърова, уведомяваме Ви, че на 14.07.2021г. ще се извърши улов на безстопанствени кучета. Екипа ще бъде насочен да обходи района на ЖП гара и всички безстопанствени кучета ще бъдат уловени.
  • 23.06.202109:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали