В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №915

Огромна дупка

Начало
22.06.2021
ID:
915

Опасна улична дупка

Подаден от: Емил Топалов

Място/адрес: ул. „Капитан Андреев“ 4, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: След проливния дъжд ,асфалта бе измит и зейна тази дупка .Дълбока е почти 25-30см и е разположена на половината пътно платно и създавайки проблеми и риск за водачите на МПС от ПТП и серизони материални повреди.Попадох сигнал и за друга дупка на същата улица и вече никои повече от 20 дни след промяна на статуса че е подадена на фирма изпълнител ,не е пипнал


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 02.09.202115:33
    Уважаеми г-н Топалов, уведомяваме Ви, че компрометирания участък на ул. „Капитан Андреев“ 4 е отстранен.
  • 23.06.202115:52
    Уважаеми г-н Топалов, при извършените огледи след поройния дъжд е констатирана цитираната от Вас дупка. Същата е вписана в списъка за аварийни възстановявания и предстои следващите няколко дни да бъде възложена за изпълнение.
  • 23.06.202108:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали