В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №914

Системно аварийно спиране на водата!

Начало
22.06.2021
ID:
914

Теч на вода

Подаден от: Никол Николов

Място/адрес: Ул. ИЛИНДЕН

Описание: Отново има авария на ул. ИЛИНДЕН. Безобразие е! Проблемът е системен! Последните два месеца всяка седмица по 2 дни няма вода поради аварии на тръбопровода! Добре е да се предприемат някакви адекватни мерки! Ще подам жалби във всички възможни институции.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.07.202114:28
    Уважаеми г-н Николов, по подадения от Вас сигнал препращаме отговор от ВиК - Пловдив, който гласи следното: "Последователните аварии в последните два месеца на ул. "Илинден" в Асеновград се дължат на остарялата етернитова водопроводна мрежа. Сменени са компрометираните тръби, с което се гарантира трайното решаване на проблема в този участък на улицата. Поднасяме нашите извинения за причинените неудобства."
  • 23.06.202115:44
    Уважаеми г-н Николов, сигналът Ви е изпратен по компетентност до ВиК - Пловдив.
  • 23.06.202108:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали