В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №91

Пълна кофа за буклук

Начало
12.03.2020
ID:
91

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ники

Място/адрес: Улица "генерал Дандевил"

Описание: Пълна кофа със буклук и цялата градина в е пълна със буклук


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 18.03.202014:00
    Здравейте! Отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград Ви уведомява, че от ноември 2019 г. имаше промяна в графика на сметосъбиране на фирма „КМД” ЕООД. В дните сряда и събота услугата по сметосъбиране и сметоизвозване не се извършваше, в резултат на което се получаваше натрупване на отпадъци около съдове. Същите се почистваха в следващия ден по график. От 16.03.20 г. вече услугата по сметосъбиране се извършва ежедневно.
  • 18.03.202013:24
    Здравейте! Във връзка с Ваш сигнал, постъпил на електронния портал за сигнали на община Асеновград, отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград Ви уведомява, че от ноември 2019 г. имаше промяна в графика на сметосъбиране на фирма „КМД” ЕООД. В дните сряда и събота услугата по сметосъбиране и сметоизвозване не се извършваше, в резултат на което се получаваше натрупване на отпадъци около съдове. Същите се почистваха в следващия ден по график. От 16.03.20 г. вече услугата по сметосъбиране
  • 16.03.202008:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали