В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №908

Опасна улична дупка

Начало
19.06.2021
ID:
908

Опасна улична дупка

Подаден от: Анелия Христозова

Място/адрес: Асеновград ул. Капитан Андреев

Описание: В началото на улица Капитан Андреев около 7-9 номер след пороен дъжд се отвори улична дупка която е на половината платно, вече трета седмица не се вземат никакви мерки. Ако някой стъпи в няма излизане, моля да се задействат нужните институции и проблема да се реши в най-скоро време


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.09.202115:38
    Уважаема г-жо Христозова, уведомяваме Ви, че компрометирания участък на ул. „Капитан Андреев“ между 7 и 9 номер е отстранен.
  • 21.06.202111:47
    Уважаема г-жо Христозова, при извършените огледи след поройния дъжд е констатирана цитираната от Вас дупка. Същата е вписана в списъка за аварийни възстановявания и предстои следващите няколко дни да бъде възложена за изпълнение.
  • 21.06.202109:10
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали