В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №907

ВЗЕМЕТЕ СИ ВЪРШЕТЕ РАБОТАТА ЗА КОЯТО ВИ СЕ ПЛАЩА

Начало
19.06.2021
ID:
907

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христо Калеев

Място/адрес: Отец Паисий

Описание: https://signals.asenovgrad.bg/bg/signals/view/879 Сигнала е подаден на 7.06.2021 .12 дена след него абсоютно нито 1 шахта не е почистена нито пясъка и калта са отстранени.Всеки ден ги проверявам нищо не е пипнато. От Отец Паисий 17 до училище Отец Паисий от двете страни всяка 1 шахта е запушена.На цялата улица мазата ни са пълни с вода.Никой не е идвал на 10-ти да ги чисти.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 21.06.202114:40
    Уважаеми г-н Калеев, шахтите на ул. "Отец Паисий" са почистени извънредно на 10.06.21 г. По време на почистването на място присъстваха множество живущи в района, които бяха свидетели на процедурата. Почистването се извършва по график, съгласно сключения с фирмата изпълнител договор. Следващото почистване е предвидено за началото на следващия месец.
  • 21.06.202109:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали