В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №906

Замърсено улично платно на ул."Княгиня Евдокия" и ул."Славянска"

Начало
18.06.2021
ID:
906

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Воденичаров

Място/адрес: ул .Княгиня Евдокия" и ул."Славянска"

Описание: Здравйте! Днес след ВиК авария на ул."Славянска" №21 посдва обилен теч на кална вода по ул."Славянка", в следствие на което ул."Княгиня Евдокия" беше замърсена с кал до неузнаваемост. Моля да предприемете съответните мерки по почистване и измиване на улиците (ул."Княгиня Евдокия" и ул."Славянска").


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.06.202115:06
    Уважаеми г-н Воденичаров, уведомяваме Ви, че на 25.06.2021г. ул.”Княгиния Евдокия” и ул.”Славянска” бяха машинно измити от обслужващата фирма, с коята Община Асеновград има сключен договор. За повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел. 0331/20 304.
  • 21.06.202109:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали