В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №905

Опасна ограда на детски стадион

Начало
18.06.2021
ID:
905

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ul.Golash 3

Описание: Ограта е толкова стара,че цялата се клати,дори и децата си играят със нея,което я прави супер опасна,въпрос на време да падне върху някой!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.01.202214:39
    Уведомяваме Ви, че е извършен оглед на на място и е необходимо част от оградата на спортното игрище да бъде демонтирано. Обекта е предвиден за изпълнение при сключване на договор за демонтаж на опасни сгради и съоръжения на територията на община Асеновград.
  • 18.06.202111:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали