В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №902

Безстопанствена кола

Начало
16.06.2021
ID:
902

Въпрос

Място/адрес: Рилска 3

Описание: Здравейте, след подаден сигнал за безстопанствена кола на ул. Рилска 3 с рег.No PB 5291 XB, получих обратна информация от вас, че е залепен стикер за премахване на автомобила. Оттогава минаха 3 седмици. До тук ли приключват правомощията Ви. Няма ли да бъде извършена повторна проверка на адреса?


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202116:15
    Здравейте! Поради неизпълнение на даденото предписание в установения за това, срок следва моторното превозно средство (МПС) да бъде принудително преместено, съгласно чл.73, ал.1 и ал.2 от Наредба за управление на отпадъците.
  • 17.06.202108:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали