В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №901

Площадка

Начало
15.06.2021
ID:
901

Опасна детска площадка

Подаден от: Мая Тачева

Място/адрес: Асеновград. Център

Описание: Зчупена пързалка. При спускане на дете се отлепва цялата горна час на пързалката. Въпрос навреме е да стане злополука


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.09.202114:47
    Уважаема г-жо Тачева, комбинираното детско съоръжение в посочената от Вас детска площадка е затворено за ползване още през изминалата седмица, като е обозначено със сигнална лента. Уведомена е фирмата изпълнител. До отремонтиране на съоръжението, безопасно могат да е ползват пясъчникът и люлката. В най-кратки срокове ще се предприемат действия за цялостното укрепване на комбинираното детско съоръжение.
  • 16.06.202108:37
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали