В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №895

счупени люлки

Начало
13.06.2021
ID:
895

Опасна детска площадка

Подаден от: Ивайло Мирчев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Едната люлка е напукана и вероятно скоро ще се счупи и от съображения за безопасност, родителите не я използват. (снимка 1 и 2) Другата люлка е с липсващи преден и заден вертикален стопер, който спира евентуално прихлъзване на детето и падане или заклещване в люлката (снимка 3 и 4) Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 13.01.202217:00
    Уважаеми господин Мирчев, служители на община Асеновград са се свързали с Вас за уточнение на адреса на детската площадка, защото такъв не е указан в сигнала и при разговора е станало усно, че е осигурно безопасното ползване на площадката.
  • 18.06.202110:52
    Уважаеми г-н Мирчев, уведомяваме Ви, че община Асеновград е запозната със състоянието на детската площадка. Към момента се провежда процедура за избор на изпълнител за текущи ремонти на детски площадки на територията на община Асеновград. Когато се сключи договор за извършване на услугата ще предприемем необходимите действия по възстановяването на детските съоръжения, които междувременно ще бъдат обезопасени.
  • 14.06.202114:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали