В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №894

Общински парк

Начало
13.06.2021
ID:
894

Друго

Подаден от: Васка Кабакова

Място/адрес: Асеновград Цар освободител

Описание: Поради некадърността на майсторите паветата около чешмата се изкъртиха и чешмата е вечно запушена.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител