В процес 78 Приключени 2374

Сигнал №893

Относно сигнал 837 за незаконни маси и столове

Начало
12.06.2021
ID:
893

Друго

Място/адрес: Асеновград , бул. "България"20 магазин за официални рокли ELEGANT

Описание: След направена проверка по мой сигнал с N837 ,днес на 12.06.2021г отново пред магазина имаше маса и столове. Това се случва и след като управителката е била предупредена според Вашия отговор по моя сигнал. Тротоарните площи са за безпроблемно преминаване на пешеходци и слагането на столове и маси ,затруднява преминаването и създава неприятно впечатление ,че на едни е позволено , на други не. Моля да бъде извършена нова проверка и се вземат нужните мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.06.202110:51
    Уважаема г-жо Начева, извършени са проверки на всички търговски обекти по ул. „Марица“ и бул. „България“. Пред повечето от обектите има извадени маси и столове, които са за отдих на работещите в тези обекти. Община Асеновград няма законово основание да санкционира търговците, тъй като не се извършва търговска дейност на открито, а се използват само и единствено за отдих на персонала.
  • 14.06.202114:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали