В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №891

Общински парк

Начало
11.06.2021
ID:
891

Друго

Място/адрес: Ул.цар Освободител 31

Описание: Паркът е в плачевно състояние


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.06.202110:42
    Уважаема г-жо Димитрова, община Асеновград е запозната със сътоянието на парка. Разработено е задание за проектиране, касаещо обновяването му. При осигурено финансиране ще предприемем по-нататъшни действия.
  • 11.06.202111:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали