В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №890

Тротоар в лошо състояние

Начало
10.06.2021
ID:
890

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Мария Кисова-Маджарова

Място/адрес: Ал. Стамболийски

Описание: Тротоара на улица Ал. Стамболийски посока от денонощната аптека до аптека Феникс, която е на Ал. Стамболийски 53 е в много лошо състояное. На места плочките са разместени или повдигнати, а има и места където плочките нацяло ги няма (отстрани на спирката на градския транспорт). Също така, покрай някои от големите дървета плочките са се повдигнали! Всеки може да се спъне или падне, а с детска количка или триколка преминаването е изключително трудно!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител