В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №89

Молба за поставяне на колчета против паркиране на тротоара

Начало
12.03.2020
ID:
89

Друго

Подаден от: Георги Лозев

Място/адрес: Асеновград "Тодор Каблешков" 3

Описание: Моля да бъдат поставени колчета против паркиране на тротоара пред адреса-"Тодор Каблешков" 3. Защото постоянно се спират коли върху тротоара нарушавайки поставените плочки и затрудняват движението на пешеходци. Колите са предимно на зъболекаря Калинов дори след подаване на сигнал на 112 и посещение на патрул нарушенията продължават най нагло.Полицията не взема никакви мерки против тези нарушения. Моля за Вашето съдействие за поставяне на колчета. Считам че молбата ми ще бъде разгледана.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.04.202011:24
    Уважаеми г-н Лозев, уведомяваме Ви, че молбата Ви ще бъде разгледана на заседание на Общинската комисия по безопасност на движението, когато такова бъде проведено, предвид създалата се ситуация с COVID-19.
  • 16.03.202008:40
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали