В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №887

Градски парк

Начало
10.06.2021
ID:
887

Друго

Подаден от: Катя Димитрова

Място/адрес: Асеновград улица Цар Освободител

Описание: Липсващ тротоар и паднала подпорни стена към парка! Огромни паднали камъни ! Запушена чешма и разкъртени павета около нея ! Липса на растителност!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 18.06.202110:45
    Уважаема г-жо Димитрова, община Асеновград е запозната със сътоянието на парка. Разработено е задание за проектиране, касаещо обновяването му. При осигурено финансиране ще предприемем по-нататъшни действия.
  • 10.06.202114:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали