В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №886

градски транспорт - линия 1

Начало
09.06.2021
ID:
886

Друго

Подаден от: Мария Филева

Място/адрес: Асеновград

Описание: Прочетох отговора на подаден сигнал на 8 март т.г. за нередовност на автобуса по линия 1. Увериха ни, че собственикът бил предупреден. Явно г-н Пиронков нехае от предупреждения, защото продължава да отклонява единственият автобус по линията и често напразно чакаме по спирките. Явно предупреждението е неефективно и следва да се предприемат по-сериозни мерки от Община Асеновград. Това е втори сигнал, който подавам в последните 10-15 дни.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител