В процес 38 Приключени 1744

Сигнал №884

Относно ул.Речна

Начало
08.06.2021
ID:
884

Въпрос

Подаден от: Adrian

Място/адрес: ул. „Речна“ 34А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Цялата отсечка от пожарната до кръстовището с ул.Вапцаров ли се води еднопосочна?И ако е така защо липсват знаците за еднопосочна улица и при излизане от междублоковите пространства посока центъра?Също така ако улицата е в посока пожарната-центъра защо на пожарната има знак стои и надясно след знака.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител