В процес 43 Приключени 1321

Сигнал №882

Лоша пътна структура

Начало
07.06.2021
ID:
882

Опасна улична дупка

Място/адрес: 58, 4262 Новаково, България

Описание: Здравейте, Пътната структура след разклона на село Новаково към Първомай е изключително опасна и предразполага към сериозни ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 03.09.202111:57
    Уважаема г-жо Ташева, уведомяваме Ви, че е извършен повторен оглед на място, необходима е подмяна на износващия асфалтов слой. Обектът ще бъде предложен за изпълнение в инвестиционна програма 2022г.
  • 09.06.202116:49
    Уважаема г-жо Ташева, уведомяваме Ви, че участъкът е включен в списъка за текущ ремонт на общинска пътна мрежа. Към момента се провежда процедура за избор на изпълнител за осъществяването на текущи ремонти на общинска пътна мрежа. Когато се подпише договор ще бъдат предприети съответните действия, касаещи цитирания от Вас участък.
  • 08.06.202108:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали