В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №880

Ул. Матей Преображенски

Начало
07.06.2021
ID:
880

Пропаднал път

Подаден от: Атанас тачев

Място/адрес: Асеновград

Описание: Наскоро чикалирана улица Матей Преображенски, след проливните дъждове се образуваха дупки и неравности по пътя ,няма и стълбище към баделема. Всеки ден минават деца за училище и възрастни хора.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.07.202115:25
    Уважаеми г-н Тачев, в момента се изпълнява проект за водопровод и канализация на посочения от Вас участък. Обратният насип е изпълнен от баластра. След приключване изграждането на водопровода и канализацията ще се стартира процедура за избор на изпълнител на част "пътна", за която е предвидено полагането на трошено-каменни и трайни настилки.
  • 07.06.202114:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали