В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №88

Незаконна постройка

Начало
11.03.2020
ID:
88

Незаконно строителство

Място/адрес: Бул България 37

Описание: Искам да попитам, лятната градина на сладкарница Нико, построена в предблоковото пространство дали е законна? Сладкарницата се намира на бул българия 33 в непосредствена близост до светофара, като за посещаването й клиентите спират на улицата, като с това се затруднява изключитено преминаването от там.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202010:31
    Уважаема г-жо Стоева, община Асеновград е издала схема, съгласно Наредбата за извършване на търговска дейност на територията на община Асеновград от 2011 г. на ЕТ „НИКО - СС - Николай Сивков“. Относно преминаването и спирането по улиците в близост до обекта, е в правомощията на контролните органи за движението по пътищата, а именно РУ - Асеновград. Многократно, същите са извършвали проверки и са налагали санкции на недобросъвестни граждани, управляващи МПС.
  • 16.03.202008:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали