В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №879

запушени шахти

Начало
07.06.2021
ID:
879

Отпадъци/почистване

Подаден от: Христо Калеев

Място/адрес: Отец Паисий

Описание: Здравейте.На улица Отец Паисий шахтите за обратна вода са запушени което е довело до огромна локва от кал и пясък до оградата на училището.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 18.06.202110:55
    Уважаеми г-н Калеев, уведомяваме Ви, че на 10.06.21 г. дъждоприемните шахти на ул. „Отец Паисий“ бяха почистени от фирмата изпълнител, с която община Асеновград има сключен договор за почистване и поддържка на дъждоприемните шахти.
  • 07.06.202111:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали